top of page
workers-use-black-steel-paint-brushes.jpg

1946'dan beri hizmetinizde

Firmamız 1946 yılında kurulmuş, fırça ve alüminyum boya imalatı ile faaliyete başlamıştır.  Şirketimiz kurumsallaşma faaliyetini 1967 yılında kolektif, 1982 yılında anonim şirket olarak sürdürülmüştür.

Daha sonraları fırça imalatı kaldırılarak her türlü inşaat boyalarının üretimine geçilmiştir. Boya imalatında tüketeceğimiz hammadde ve ambalajın bir kısmı olan alkit ve PVA gibi bağlayıcılar ve teneke kutu departmanları kurulmuştur. Şu an su bazlı bağlayıcı üretimimiz devam etmekte olup AR-GE faaliyetleriyle ürün çeşitliliği sağlanmaktadır.

Asıl hedefimiz küçük büyük ayrımı yapmadan her kesime eşit hizmet götürmektir. Müşteri talepleri doğrultusunda firmamız kalite hedeflerinden ödün vermeden Türkiye'nin her yöresine hizmet vermeye çalışmaktadır. Kurulduğu günden bugüne dek emin ve sağlam adımlarla büyümekte olan firmamız birçok ürünün TSE uygunluk belgelerini almış olup bu konuda çalışmalar AR-GE destekli olarak sürdürülmektedir. Firmamızın kuruluşundan bu yana kalite odaklı olarak gerekse idari sistemini sürekli geliştirmektir. Firmamızı benimsediği başlıca ilkeler müşteri odaklı takım çalışması ile tüm ülkemize servis sunmak taviz vermeden alıcı memnuniyetleri yerine getirmektir.

 

Ana prensibimiz insan ve çevreye saygılı uluslar ve uluslar arası yasalara bağlı olarak çalışmalara devam etmektir.

bottom of page